Markedsfør din virksomhed med kuglepenne med firma logo

At kunne brande sig selv som virksomhed og sikre virksomhedens fremtidige succes og overlevelse, er en konstant kamp. Det kræver innovative idéer, dygtige leder, loyale medarbejdere og et produkt, som kunderne fortsat vil efterspørge. Det kan være en udfordring i sig selv, at vælge mellem de mange medieplatforme, hvorpå man kan drive markedsføring i dag. Men en af de mest effektive midler i dag er den gamle klassiker – kuglepenne med logo.

Kuglepenne med logo – til alle priser

I sortimentet af kuglepenne med logo finder du et kæmpe udvalg af alt lige fra de helt simple kuglepenne i en enkelt farve til de sindssyge high-tech kuglepenne med multifunktioner. Prisen varierer alt efter produkt – den gode nyhed… Der er noget for alle og til enhver pris, så alle virksomheder kan være med til at brande sig med disse smarte kuglepenne med logo. Er man begrænset af et forholdsvis smalt budget er der stadigvæk et produkt for dig. Der findes nemlig flere forskellige billigere løsninger på smarte kuglepenne, både de helt simple samt nogen med et bedre ergonomisk greb og holdbarhed. Farverne og mange og priserne favorable. Alle med mulighed for at firmaprint.

Det økonomiske valg

I denne ”kategori” finder du et endnu større udvalg af kuglepenne med et godt ergonomisk greb og med tanke på design. De ligger i middelklasse priser, har en bedre holdbarhed og giver kunden lidt mere kvalitet mellem fingrene. Sværvægterne kan ingen hamle op med – det er de mest eksklusive i eliten, og de oser af luksus. Her er der tale om to helt specielle typer af kuglepenne med logo. Den smukke og minimalistiske kuglepen i metal, med rene slanke linjer. Mulighed for indgravering af logo og kommer i et smukt etui. Og så er der kuglepennen til high-tech nørden. Den ultimative kuglepen med en indbygget 4GB USB funktion samt en touchskærms spids.

Se også nøgleringe med billede.

Ad Widget

Recommended For You

About the Author: Redaktionen

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *